טלפון לפניות 0525738137

דלתות לבית - כל הפרטים

כאשר אנו מדברים על דלתות לבית, אנו דנים בדלתות חוץ בנפרד ובדלתות פנים הבית בנפרד. זאת משום שדלתות החוץ והפנים משמשות למטרות שונות וככאלו -הן בנויות אחרת וגם מעוצבות אחרת.

דלת הכניסה צריכה להיות מרשימה ויציבה. עליה לעמוד בפני גשם ושמש, לא להחליד ולא לדהות. דלתות פנים של הבית יוכלו להיות פשוטות הרבה יותר, מעוצבות בצורה נעימה ולא מעמיסה על העין. איפה ניתן למצוא גם מבחר רב של דלתות וגם איכות ללא פשרות?

דלתות רבותי, דלתות

הדבר הראשון שהאורחים יראו זו דלת החוץ של הבית. דלתות אומרות הרבה עליכם, הם הפנים הראשונות שעוברים ושבים רואים לפני שהם נכנסים אל הבית שלכם. במסגריית המאה תוכלו לבחור מתוך מבחר רב של דלתות חוץ מרשימות ומעוצבות. דלתות החוץ של מסגריית המאה בטוחות ועמידות בפני פורצים, ומיוצרות מחומרי הגלם הטובים ביותר, כך שאתם יודעים שהדלת שרכשתם תגן עליכם ותישאר יפה לאורך שנים.

עיצוב דלת החוץ חשוב , אך חשובה אך יותר רמת הבטיחות שדלת החוץ מעניקה לכם בפועל. דלת חוץ חייבת  להיות יציבה וחזקה, בעלת מסגרת חזקה ותומכת. עליה להינעל ולהיפתח בקלות ולהיות מותקנת כראוי.

דלתות פנים הבית יכולות להיות הרבה פחות מסיביות, הרי אינן צריכות להגן על יושבי החדר בפני בן בית אחר, אלא רק לספק פרטיות בעת הצורך. גם כאן חשוב להקפיד על התקנה נכונה של הדלת, בעלי המקצוע של מסגריית המאה יתקינו עבורכם את הדלתות בצורה מקצועית ובטוחה.

דלתות פנים הבית שלכם צריכות להיות מעוצבות אך לא ברמה של דלת הכניסה לבית. זאת משום שדלתות פנים המעוצבות באופן בולט יגנבו את כל תשומת הלב מרהיטים אחרים בבית, ואם הבית מרוהט ברהיטים דומיננטיים- ייגרם עומס בעין ותחושה של מחנק .

הכתובת שלכם לדלתות מעוצבות היא מסגריית המאה. מלבד המבחר הרב של דלות חוץ ופנים, במסגריית המאה תמצאו איכות ללא פשרות, רמה חומרי גלם גבוהה ועבודה מדויקת להפליא. בכל שאלה אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו, ולהתאים עבור הבית שלכם את הדלת המושלמת.

טואול - בניית אתרים באינטרנט