טלפון לפניות 0525738137

כדאי לדעת - איך לבחור סורגים?

סורגים חשובים בכדי לשמור על בטיחות ילדכם ובכדי להגן על כל יושבי הבית מפני פורצים. לא כל סורג ניתן להתקין בבית, וחשוב להקפיד על כמה דברים בעת בחירת הסורגים לבית.

על מה להקפיד בעת בחירת סורגים?

חשוב לבדוק כי המרווח בין סורג לסורג לא רחב יותר מעשרה ס"מ. למה דווקא עשרה ס"מ? כי מעל עשרה ס"מ זהו מרווח שדרכו ילד יכול להוציא ראש- ולהיתקע בין הסורגים. הקפידו מאוד על המרווחים בין הסורגים- ילדים יטפסו עליהם כמה שתנסו לשמור, ורצוי למנוע תאונות אלו מראש מאשר לטפל בנזקים שלהם.

הקפידו גם לבחור חומר גלם לסורגים שאינו מחליד ואינו דוהה. זכרו כי הסורגים מוצבים בחוץ וחשופים לפגעי מזג האוויר- רוחות, סופות חול, גשמים ולא מעט שמש יוקדת בימות הקיץ. חשוב כי הסורגים לא יתפוררו לאחר שנים עקב היחלשות החומר ולא יעלו חלודה.

כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים סורגים איכותיים, שיבצעו את העבודה לשמה הם נקנו- רצוי לרכוש ממסגרייה מוכרת ובעלת שם. מסגרייה מוכרת ידועה תציע לכם אחריות על המוצרים, התקנה בטוחה של הסורגים ואם יש לה קהל לקוחות גדול- סימן שהמוצרים שלה טובים. מסגריית המאה הינה מסגרייה ותיקה, המוכרת בזכות האמינות והשירות שלה. מלבד שירות ואמינות, אחריות ומקצועיות רבה- במקום אחד מרוכזים לכם גם סורגים, גם שערים, וגם גדרות ומעקות- והכל בעיצובים ייחודים ומרהיבים. תמצאו גם תוכלו למצוא המלצות על מסגריית המאה ברחבי האינטרנט, כמו למשל בפורטל המוביל לשיפוץ הבית TOVTODA .

רכישת סורגים ממסגריית המאה תבטיח לכם מוצר איכותי העומד בתקני הבטיחות, עשוי מחומרי  הגלם האיכותיים ביותר ועם אחריות על המוצר. התקנת הסורגים חשובה ביותר, לא פעם ולא פעמיים נגרמו תאונות בגלל סורג שמותקן בצורה רופפת או סורג שנפל לחלון ממקומו. מסגריית המאה מציעה עבורכם התקנה מקצועית של הסורג, בצורה הבטיחותית ביותר שקיימת.

רכישת סורגים ממסגריית המאה תבטיח לכם מוצר איכותי, יציב ובטוח, בעל מראה מרשים ועיצוב מקורי. פלוס נוסף, תוכלו לקבל טיפים מאנשי המקצוע שלנו בהתאמת העיצוב של הסורגים ובשמירה עליהם לאורך שנים.

טואול - בניית אתרים באינטרנט