גדרות במרכז

מסגריית המאה מציעה מגוון פתרונות לגידור הבית במרכז. 

בכל שיפוץ או בניית בית חדש הדורש גידור, יש צורך להחליט מהו סוג הגדר המתאים ביותר עבורך. 

גדר הוא מכשול שנועד לתחום שטח מסוים, בכדי לציין בעלות עליו ולהקשות על הכניסה אליו, ולכן חשוב מאוד לבחור את הגדר הטובה והאיכותית ביותר לבית שלך.

סוגי גדרות במרכז

ישנו מגוון רחב של גדרות, סוגי הגדרות העיקריים הם: 

גדר פלסטיק- 

מחיר של גדר מסוג זה הוא נמוך, מה שבא לידי ביטוי גם באיכותו של גדר מסוג זה. גדרות אלו נסדקים בקלות בגלל החשיפה שלהם לשמש וכך גדרות מפלסטיק יכולות לאבד את צורתן וצבען המקוריים. גדר מסוג זה צריך להחליף לעיתים תכופות מה שמהווה חיסרון גדול ברכישה שלו. הבחירה בגדר זו יכולה להיות מבלבלת בגלל מחירו הנמוך, אך גדר מסוג זה גם באה לידי ביטוי באיכותו הירוד. חשוב להבין שמומלץ לבחור גדר שתיהיה איכותית ועמידה לאורך זמן. 


גדר עץ- 

בחירת גדר מעץ היא מבחירה קשה מכיוון שהיא דורשת תחזוקה רבה ויקרה של הגדר מכיוון שהיא עדינה מאוד ויכולה להפגע בקלות. מחיר גדר מסוג זה אינו נמוך מכיוון שיש מגוון סוגי עץ שונים. גם בגדר מסוג זה, החום והרטיבות של מזג האוויר יכול לקצר את אורך חייו בצורה משמעותית. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם מומחים שיעזרו לכם לבחור את גדר העץ הטובה ביותר עבורכם. 


גדר זכוכית- 

אמנם גדר מזכוכית נותנת מראה אלגנטי אך מחירן גבוה מאוד. גדר מסוג זה דורשת תחזוקה ברמה שהיא יומיומית מכיוון שזכוכית עלולה להישבר בקלות. לכן חשוב מאוד לשקול את האופציה בשנית לבניית גדר זכוכית. 


גדר ברזל- 

גדרות מברזל הן הסוג החזק ביותר. גדרות כאלה מתאימות יותר לגדרות במקומות ציבוריים או ממשלתיים בעקבות החומר החזק שהגדר בנויה ממנה. כמובן שגם ניתן להשתמש בגדר מסוג זה בגידור בית פרטי- אך אופציה זו פחות נפוצה. 


גדר אלומיניום- 

גדר מסוג אלומיניום היא סוג הגדר המומלצת ביותר לבתים פרטיים. גדרות אלו מאופיינות כקלות להרכבה, עמידות בפני השמש ומזגי אוויר שונים ומגיעות במגוון רחב של צבעים שונים. 

צרו איתנו קשר

0525738137

masger100@gmail.com


logo בניית אתרים