כיפוף פח

מחפשים מסגרייה שמבצעת עבודות כיפוף פח? אל תתפשרו על פחות ממסגרייה שידועה בעבודה מדויקת, שימוש בחומרי גלם איכותיים, עמידה בזמנים, שירות אדיב ומחירים הוגנים. 
כיפוף פח מתבצע במסגריות באמצעות ציוד מתקדם שמאפשר כיפוף על פי הזמנה של פחים בעובי משתנה. כל הזמנה מטופלת באופן אישי בהתאם למידות מדויקות שאתם מספקים כך שהתוצאה תואמת את הצרכים של הפרויקט. 

מה חשוב לבדוק כשמזמינים כיפוף פח?

התמורה בטובה ביותר בעד כספכם תתקבל מול מסגרייה מקצועית ואמינה שמחזיקה בציוד חיתוך חדיש. 
קיימות היום טכניקות חדשות לחיתוך פחים שמאפשרות דיוק מרבי וייצור של פריטים זהים. אל תתפשרו על פחות מהשירות הטוב ביותר שתואם את הפרויקט ומביא עמו ערך מוסף. 
בהתאם לצורך תבחנו אפשרות של עמידות בפני מים, בידוד, עיבוד קל, מראה מעוצב ומחיר אטרקטיבי. מסגריות שמתמחות בעבודות כיפוף פח מסוגלות לספק מענה מלא, אל תתפשרו על פחות. 

איך מייצרים את הפחים?

עבודה עם לוחות פח במסגריות היא דבר שבשגרה. בכל יום מתקבלות מספר הזמנות לפחים מכופפים או חתוכים על פי מידה. 
צוות המסגרייה מחזיק במלאי באופן קבוע לוחות פח לאספקה מהירה של הזמנות דחופות. ניתן להזמין לוחות פח במידות מיוחדות בכל הכמויות. במעמד ההזמנה תקבעו את העובי של לוחות הפח ואת הצבע. 
כעת לאחר שספקתם את כל הפרים נותר לכם רק להמתין לקבלת ההזמנה שלכם במלואה במועד שנקבע. מתלבטים במה לבחור? צרו קשר ותגלו צוות מקצועי, סבלני, אדיב ומסור. 

מדוע כדאי לבחור דווקא בפח?

פח ידוע כחומר גלם עמיד, איכותי, נוח לשימוש ולא יקר בכלל. לוחות פח משמשים היום לבנייה, עיצוב ושאר עבודות בתעשייה. לוחות פח בהזמנה אישית ישמשו לקירוי מהיר של מחסנים, בניית גגון, הקמת תעלות פח ועוד. 
צוות המסגרייה יידע לחתוך בעבורכם את לוחות הפח למידה מדויקת, לעגל את הפח, לצבוע אותו ולנקב בו חורים. ספרו לנו מה בדיוק אתם מעוניינים לייצר מלוחות הפח ואתנו כבר נדע למצוא בעבורכם את הפתרון הנכון ביותר. 
החיתוך המודרני מתבצע בעזרת מכשירי לייזר שמאפשרים דיוק מרבי וייצור חוזר של פריטים נוספים.

צרו איתנו קשר

0525738137

masger100@gmail.com


logo בניית אתרים