מעקות מברזל

התקנה של מעקות ברזל בכל אזורי הארץ דורשת שימוש בברגים גדולים ואמצעי בטיחות נוספים, תהליך צביעה שמעניק לברזל הגנה מפני חלודה והתאמה מדויקת של התוצר הסופי לתנאים בשטח ולסגנון העיצוב המועדף עליכם. דגמים חדשים של מעקות מברזל מאפשרים לכם לבחור סגנון עיצוב עדין, מחוספס, כפרי, רומנטי או מודרני. אתם בוחרים גם את הצבע ואת העיטורים. הקפידו לבחור נכון באיש מקצוע מוביל בתחום ותיהנו ממעקה מעוצב ועמיד במשך שנים רבות. מעקות מברזל מעלים את הערך של הנכס. 

מדוע חשוב לצבוע מעקות מברזל?

מפגש ישיר בין ברזל לבין האוויר יוצר תגובת קורוזיה שגורמת במהרה לחלודה. אם לא נקפיד להגן על הברזל מפני חלודה ולצמצם ככל האפשר את המגע שלו עם האוויר ועם מים, בתוך מספר שנים החלודה תגרום להתפוררות של המתכת. צביעה של מעקות ברזל עם צבע ייעודי מספקת הגנה מפני חלודה ומאריכה את חיי המעקה. במידת האפשר כדאי יהיה לבחור בצביעה בתנור  שמעניקה לברזל שכבת צבע עבה ועמידה. צביעה בתנור מבטיחה עמידות מקסימלית של הצבע לאורך זמן. צביעת מעקות מברזל עם צבע מתכת רגיל (צביעה ידנית) מספקת גם כן הגנה מפני  חלודה. שימו לב שאתם יוצרים שכבת צבע אחידה. 

חידוש מהיר של מעקה מברזל

כל עוד הברזל עודו חזק והמעקה מהודק היטב אל המבנה – אין כל סיבה להחליף אותו. כל שעליכם לעשות בשביל לרענן את המראה זה לצבוע מחדש את המעקה עם צבע מתכת שכולל אפקט הגנה מפני חלודה. אל תשכחו לוודא שבחרתם בצבע איכותי שמיועד לברזל ומתאים לאקלים הישראלי.
 

תו תקן להתקנת מעקה בישראל

מדינת ישראל קבעה תקנות בטיחות להתקנה של מעקות ברזל בכל סוגי המבנים. על המעקה שמתוקן במרפסת להיות בגובה של 110 ס"מ לפחות. הסורגים יותקנו לאורך ולא לרוחב עם מרווח של 10 ס"מ לכל היותר. תו התקן נועד להבטיח שימוש בטיחותי ולמנוע פציעות של ילדים. ייתכן מצב בו במבנים ישנים מותקנים מעקות נמוכים מהתקן הנוכחי (80-70 ס"מ בלבד). אם אתם מתגוררים במבנה בו מותקן מעקה ישן ונמוך כדאי למהר להחליפו בדגם חדש ותקני.

צרו איתנו קשר

0525738137

masger100@gmail.com


logo בניית אתרים