סורגים בירושלים

סורגים לחלונות ולמרפסות הכרחיים בימינו. כשמירה על הביטחון האישי שלנו לשמירה שלא יכנסו פורצים אלינו הביתה. אך למרות שהם חובה, אין חובה לבחור סורגים בעיצוב משעמם ובנאלי. כיום, מבחר הסורגים רב וכולל סורגים מעוצבים בדוגמאות שונות ועם עיטורים מרהיבים.

יש שלוש סיבות בגינן אנו מרכיבם סורגים על החלונות או המרפסות הבית, הגנה מפני פורצים, הגנה על ילדים שלא יפלו מקומה גבוה, וכמובן- לנוי.

כיצד מתאימים סורגים לבית

עוד בעבר היה נהוג להתקין סורגים בבתים. הסורגים היו נפוצים בעיקר בבתי קרקע בהם הפורץ יכול להגיע בקלות אל החלון ולפרוץ אל הבית. כיום, כמעט בכל בית ניתן למצוא סורגים להגנה מפני פריצה או כשמירה על ביטחון הילדים. מלבד יתרונות אלו, סורגים מוסיפים נוי לבית. ניתן לשלב בהם פרחים חיים או מלאכותיים, עציצים או פעמוני רוח. התוצאה המתקבלת משובבת לעין ויוצרת מראה של ביתיות.

לא משנה אם בחרתם להתקין סורגים מסיבה כזו או אחרת, היום אינכם צריכים להתפשר על מראה הסורגים הישן והמשעמם. כיום יש מגוון רחב של סורגים מודרניים בעיצובים מיוחדים ויפים. ראשית הסורגים מגיעים עם בטנה ואינם ישרים- המראה העגול נעים יותר לעין, אינו מסתיר את החלון ומאפשר הנחת עציצים וערוגות פרחים על אדן החלון. מלבד המבנה המיוחד, הסורגים עצמם מגיעים במגוון דוגמאות. ישנם הפסים הישרים המוכרים, אך בחנויות מובחרות תוכלו למצוא סורגים המעוצבים עם פרחי מתכת ודוגמאות אחרות נוספות והמראה המתקבל הוא מראה מושקע ומודרני מאוד.

במסגריית המאה תמצאו שירות אישי ומקצועי מתהליך בחירת הסורגים ועד התקנתם אצלכם בבית. ההתקנה תתבצע בצורה מקצועית ותוכלו להיות בטוחים כי הסורג יושב היטב במקומו ואינו עתיד ליפול. מלבד המקצועיות והידע הרב שצברנו משנות ניסיון רבות, אנו מציעים מגוון של סורגים בעיצובים מרהיבים.

אתם מוזמנים להתלבט בין סורגים עם בטנה לסורגים ישרים, לבחור את הדוגמא שהכי אהבתם, וגם את צבע הסורגים. היום הסורגים אינם מגיעים רק בצבעי שחור או לבן, ותוכלו לבחור סורגים בצבעי שמנת, תכלת, מתכת כסופה ועוד. מסגריית המאה מבצעת עבודות סורגים בירושלים 

במסגריית המאה תמצאו מבחר של סורגים מודרניים מעוצבים, ביחד עם אנשי המקצוע שלנו תבחרו סורגים לחלונות שישלימו את מראה הבית וישתלבו אתו. כלל הברזל שלנו הוא שירות, ונשמח לענות לכל שאלה ולייעץ מהניסיון הרב שצברנו.

לקבלת הצעת מחיר התקשר 0525738137 או השאר פרטים:דוגמאות סורגים בירושלים:

ייצור סורגים בירושלים


logo בניית אתרים