ייצור שערים בירושלים

שערים בכניסה לבית אלו אחד הדברים המוסיפים נוי ויוקרה לבית. מלבד היותם מרשימים, הם גם שימושיים להפליא - שומרים על החניה שלכם ומהווים מחסום מפני פורצים. איזה שער תבחרו להציב בכניסה לביתכם?

השער שתבחרו להציב בכניסה לבית צריך להתכתב עם עיצוב הבית, לכן כדאי להגיע מראש למסגרייה המציעה מבחר רב של שערים, כדי שתוכלו לבחור בין סגנונות שונים. במסגריית המאה תוכלו לבחור בין שערים מודרניים, שערים בסגנון עתיק, שערים מעוצבים ושערים חשמליים.
מלבד ייצור שערים בירושלים,אנו גם מתקינים שערים בכל אזור שתרצו

סוגי שערים לבית

מעבר לעיצוב עליכם לבחור איזה סוג שער אתם מעוניינים לרכוש, בהתאם לשטח העומד לרשותם להצבת השער.אם יש לכם די מקום בשטח המוביל אל דלת הבית, תוכלו לבחור שערי כנף

  • שערי כנף - אילו בעצם זוג דלתות, המשלימות ביחד לשער סגור. שערי כנף מאוד מרשימים ויפים ויכולים להגיע במגוון רחב של דגמים ודוגמאות ממראה עתיק ועד מראה נקי ומודרני.

אם אינכם אוהבים את המראה של שתי דלתות השער או אם אין לכם די שטח פנוי, תוכלו לבחור להציב

  • שער הזזה - ישנו שער הזזה על מסילה ושער הזזה ללא מסילה. המראה של השער ללא המסילה אסתטי יותר ומאפשר פתיחת השער בקלות, אך מצריך מסגרת שער חזקה ויציבה. שער על מסילה שאינו איכותי דיו עלול לאחר שנים להיתקע או לא לנוע היטב על המסילה במסגריית המאה תוכלו לבחור מבין כל סוגי השערים, ולהתייעץ עם אנשי המקצוע שלנו שיוכלו להתאים עבורכם שער שיענה על הדרישות שלכם וגם ישתלב עם העיצוב הקיים של הבית והגינה.

כל מבחר השערים של מסגריית המאה מיוצר מחומרי גלם איכותיים במיוחד, ועם הקפדה מלאה על גימור מדויק ותוצאה סופית מרשימה. השערים של מסגריית המאה עמידים לאורך שנים בפני פגעי מזג האוויר והזמן, ואינם מצריכים החלפה של השער או צביעה באופן תכוף. במסגריית המאה מבחר רב של עיצובים כך שבוודאות תמצאו את השער המתאים למראה הבית שלכם, לצד איכות ללא פשרות- ומעל לכל- שירות אדיב וליווי עד להתקנת השער.

לקבלת הצעת מחיר התקשר 0525738137 או השאר פרטים:


דוגמאות ייצור שערים בירושלים:

ייצור שערים בירושלים
שערי כניסה לבית


logo בניית אתרים